Mix-Arena.eu - Gaming portál

ÚVOD SERVERY FÓRUM ADMIN TEAM BANLISTY E/VIP VÝHODY Přihlásit se
Steam Group
Mix-Arena.eu
489
ČLENŮ
18
VE HŘE
66
Číst téma
-
[Zamietnuté] Žiadosť o ADMIN PRÁVA (1.6)
HEXAGON
Nick v hre: EKSO
Nick na forku: Vidíte účet z ktorého si žiadam o.O Smile
Nick na TS3: [Lu[C]kerkoo]

STEAM nick: EKSO
STEAM ID: STEAM_0:1:171637036 (New account)
http://hlstats.fa...ayer=21915
Žiadam na DUST 2 po prípade na FURIEN (Ale skôr dust2)
EVIP-By som mal mať na každom serveri , ak nie tak mi to ešte ČEŠKO neprehodil Pics Smile
ADMIN som už bol (skúsenosti mám dosť a AMX príkazy ovládam)

Niečo o mne: Stačí napísať PM alebo sa spýtať na teamspeaku , inak ma ostatní poznajú si myslím až moc dobre Smile

Prečo by som chcel byť adminom: - Momentálne nemám čo robiť keďže by som doma a mam voľno a začiatkom februára by som mal ísť do Mníchova Smile
Keď som neni niekde vonku alebo s priateľkou tak som tu Smile

PS: Viem aké tu mám meno a každý hovorí že som cheater ale nie som a zato som si kupil aj nový steam aby som aspoň niektorím ktorí to nevedia pochopiť , dokázal že nemám.. A myslím si že by ste mi mohli dáť ANO (Šancu na skúšku) Už len z toho dôvodu že som dosť často na DUST2 a keď tam je cheater musím písať adminom aby tam prišli a niekedy sa stava že sú neni ani online...
Upravil Pain dne 13-01-2018 12:28
J3zZuSs
Vyber si 1 server a potom sa vyjadrím.
Shermanis
Troška mi zo žiadosti píše ze si troška arogantný mal by si mať trošku pokory prejdime k žiadosti nahraté hodiny máš táže + vek nikde nevidím a radšej by som to dal na toho furiena keďže si to tam aj trocha zmienil keďže sa mi zdá že tam neni nikto
leftcoast
Zkusenosti mas i aktivitu, jen si vyber 1 server
*Ano*
HEXAGON
Tak moj hravany server je dust 2 takže najradšej tam na furien moc nechodim (teda vobec som tam este nebol) to bola druha možnosť ak by bolo plne na dd2 lebo som si to nevšimol nejak ci tam je volne a sermanis neni som arogantný ale nepríde ti smiešne ze si mas pisat nick ktorý mas na forku do žiadosti na forku? Grin
kuzel
tak ako napisal serman si arogantny .. a ano nahrane hodiny vsetko mas ale dam ti aj tak nie iba koli tvojmu pristupu .. a pokial si naozaj luckerko tak co si pamatam si bol zapnuty ci uz wh alebo sgs scripty takze tak Smile
ales
prozatím sem taky za NE
Pain
- registrácia 1.1
- sukromny profil
- žiadost
- prístup ( arogancia )
asi niesom jediny kto ma pocit, ze si luckerko uz len preto to som za NIE pre mna zostanes cheater navzdy a novy account tvoju minulost nevyžehlí .
ps: na d2 si už nežiadaj nikdy !!
*Lock*
Přejděte na fórum:
TeamSpeak 3
ts3
Mix-Arena.eu ^TeamSpeak 3

Napoj se na náš TeamSpeak.
IP: 81.0.217.180:6718
Anketa
Oblíbený typ granátu, který používáte nejčastěji?
Pre hlasovanie sa musíš prihlásiť.

Flashbang
35%
He grenade
31%
Smoke
7%
Na granáty není čas!
26%
Hlasy: 54
Hlasování vytvořeno dne: 15.04.18
Zobrazit starší ankety
Online mini-chat
Pro používání chatu se prosím přihlašte.
24-04-2018 17:51

Chlapci prečo ste neni na hokeji kdo bude zamna piť Grin
24-04-2018 17:17

*Watafa*
24-04-2018 17:14

lul
24-04-2018 15:12

umři
23-04-2018 22:26

caff
Poslední přihlášení

Hosti Online4
Registrovaní uživatelé0
Celkem uživatelů3,166
Nejnovější uživatelEwzenek

Legenda: Majitel, Vedení, Cs 1.6 Admin, Hl.SA, CS:GO Admin, Moderátor, Global Admin, TS3 Správce, TS3 Admin, CheatHunter, Grafik, Sponzor,
VIP Výhody
Odkazy