Mix-Arena.eu - Gaming portál

ÚVOD SERVERY FÓRUM ADMIN TEAM BANLISTY E/VIP VÝHODY Přihlásit se
Steam Group
Mix-Arena.eu
489
ČLENŮ
18
VE HŘE
66
Číst téma
-
Update pro Furien
jaschoid
Pro zvýšení kvality Furien serverů navrhuji následující změny:

1) Posílit AWP, aby zabíjelo furieny vždy na jednu ránu. Nyni občas nechá žít Furiena, kterému zbývá třeba 6 hp. AWP není nějak silné a myslím si, že by tato změna

2) Úplně odstranit Neon knife. Neon knife je ještě více RNG než Kritické zásahy(jak ty z Furienu, tak ty z TF2).
Nebo alespoň odstranit i to oslepení granátem. Je fakt otravné, když na vás někdo hodí granát a vy už se pomalu učíte Braillovo písmo.

3) Odstranit Kritické zásahy, minimálně u HE granátů. Furien mod nemá být o RNG. Protože když vás zabijou dva naváděné granáty, jeden s kritickým zásahem, tak máte chuť narvat ty granáty protihráčům _.

Co si o tomto myslíte vy? Odpovězte mi do komentářů!
Upravil jaschoid dne 12-02-2018 19:14
xFun
Souhlasím. Akorát bych do toho přidal ještě možná i reset itemů, nebyl skoro přes rok Grin
ZeruX
rozumný nápad sem pro , hlavně s tím awp
sloth
Eště bych dal dopryč bhop u ctček je to celkem otravný když i jmenovaný admin K1T bhopuje celou hru a má celkem v pí.. a když mu napíšete ať hraje napíše "nebo co" tak je to celkem otravný a nudný.
Laoming
Bhop u ctček mám v plánu dát pryč, tak samo jako reset itemů...který bude potřebný, jakmile se budou upravovat/přidávat/odstraňovat itemy. Nevím však kdy si na to najdu čas.
Pain
dobre by bolo nastavit fps limit na furien aspon zaviest do pravidiel
sloth
Nechceš z toho dělat kotelnu když má na to někdo pc tak ať hraje s fpskama který na to má.
jaschoid
Pain napsal:

dobre by bolo nastavit fps limit na furien aspon zaviest do pravidiel

teda já nevim, ale fps limit na furieny mi přijde jako blbost, možná to nastavit na 500 fps, ale ne jako kotelna, kde tě to nepustí přes 60... občas mám pocit, že admini kotelny tam mají tak malý fps limit, protože jim to jejich počítače z devadesátek/macbooky na víc nevytáhnou...
Laoming
Zatím jsem nic z toho cos zde vypsal neudělal, nějaké úpravy jsem udělal (viz. /news na serveru) ale zbytek co tu je napsané si nechám na příští týden kdy zároveň dám reset.
sloth
Update celkem pohoda nic moc velký změny až na tu bombu. Běžel jsem jen tak okolo a bum černej screen a záda. Celkem nepříjemný mohlo by to být třeba až od 2 sekund nebo tak něco, ne instantně.
Přejděte na fórum:
TeamSpeak 3
ts3
Mix-Arena.eu ^TeamSpeak 3

Napoj se na náš TeamSpeak.
IP: 81.0.217.180:6718
Anketa
Oblíbený typ granátu, který používáte nejčastěji?
Pre hlasovanie sa musíš prihlásiť.

Flashbang
35%
He grenade
33%
Smoke
7%
Na granáty není čas!
25%
Hlasy: 55
Hlasování vytvořeno dne: 15.04.18
Zobrazit starší ankety
Online mini-chat
Pro používání chatu se prosím přihlašte.
25-04-2018 22:37

Fear je to starsia hra no stale aktualna a furt tam pridavaju nove veci ... stale je to dost hravane
25-04-2018 21:53

a vlastnika blacklistu, sem: http://mix-arena...._send=4246 *Kappa*
25-04-2018 21:49

kdyby nněkdo potřeboval zamečníka tak pesos je na volný noze
25-04-2018 21:21

1fragový hráč
25-04-2018 21:17

omegalul: už je mi to jedno *Kappa*
Poslední přihlášení

Hosti Online2
Registrovaní uživatelé0
Celkem uživatelů3,166
Nejnovější uživatelEwzenek

Legenda: Majitel, Vedení, Cs 1.6 Admin, Hl.SA, CS:GO Admin, Moderátor, Global Admin, TS3 Správce, TS3 Admin, CheatHunter, Grafik, Sponzor,
VIP Výhody
Odkazy